SKRIK2026 selger PORNOBUSSEN
PÅGÅENDE BUDRUNDE! avsluttes tirsdag 28.april kl 17.00
Skrik 2026 selger videre bussen til 08, 09 eller overgir 010. Dette er en anerkjent buss på nasjonalt nivå. Bussen har blitt mye omtalt i media som "Pornobussen", men også at vinnerne av Årets Hjemmesnekk 2026, eier bussen nå.
Bussen er 24+1 registrerte seter, og har GOD plass til innlegg med tanke på at sittegruppene kan enkelt flyttes, slik man ønsker. Det er også god plass til annlegg bak loungen, som lager enda bedre stemning i loungen. I tillegg har bussen store luker under med plass til annlegg, aggregat eller batteri! Bussen har også dobbelt midtdør og en elektrisk tavle foran, slik man kan skrive hva man vil :)
I tillegg til bussen følger det med en takrigg! Inkludert m/6x ledbars, 7x lasere, 2x røykmaskiner og 1x snømaskin. Det skiller seg hvertfall ut i bussingen. Det følger også med lys inni bussen, med kule lyseffekter!
Bussen er et godt valg med tanke på de nye reglene om gruppestilte seter, ettersom den også har en stor lounge, noe som er et stort pluss! Bussen ble EU- godkjent i høst og er i god stand, ettersom den også er relativt ny!
Stamtavle:
- Flash 2023
- Pøbben 2024
- Brabuss 2025
- Skrik 2026 (oss)
Send melding eller mail dersom du lurer på noe. Gleder oss til å høre fra dere! Hilsen Skrik2026
Annonsen ble sist oppdatert 27.04.2026
- Sitteplasser
- 25 (Sittegrupper)
- Modell
- Volvo 8700 B12M 6X2
- Produksjonsår
- 2011
- Reg.nr.
- JD61000
- Girkasse
- Automatisk
- Drivstoff
- Diesel